Міжнародна подія УЛФ – ЕКСПО 2019

international event ulf expo 2019

Шановні колеги!

З радістю повідомляємо, що традиційна міжнародна подія УЛФ ЕКСПО 2019 відбудеться в Києві 05 липня 2019 року.


Як і раніше, виставка буде проходити під час проведення Загальних Зборів Української Локсмайстер Федерації 2019.
Щороку ми збираємо локсмайстрів з регіонів України, щоб надати їм змогу розширити свої знання в галузі безпеки і ознайомитись з новинками продукції безпечного замикання.
Так, на нашій виставці будуть не тільки члени Української Локсмайстер Федерації, а й представники бізнесу галузі безпеки та багато професіоналів, пов’язаних з даною галуззю.
Цього року, для проведення виставки, ми вибирали місце в одному з київських виставкових центрів, який розташований недалеко від центру міста і, в той же час, в зеленій зоні парку.
З виставковим центром ви можете ознайомитись за посиланням:

acco.ua/ua/vistavkoviy-centr/

Загальна запланована виставкова площа складає 600 кв.м.
Зі своєї сторони, ми забезпечимо для учасників виставки обладнані місця для експозицій з підведеним електричним живленням, обладнані столами, стільцями.
Неподалік від зони експозиції будуть розміщені місця для переговорів з клієнтами, серверовані прохолодними напоями.
Традиційним заходом під час проведення виставки залишається проведення тестів продукції безпеки і технічного укріплення. Як і завжди, випробування будуть проводитись найкращими фахівцями. Проте, прийняти участь в них зможе кожен бажаючий.
Ми запрошуємо зацікавлені вітчизняні компанії взяти участь у нашому заході УЛФ ЕКСПО 2019 як експонент для того, щоби представити нашим професіоналам нові продукти та оновити свої знання про існуючі.
Ми сподіваємося, що УЛФ ЕКСПО 2019 надасть вам можливість не тільки зустрітись з локсмайстрами та спеціалістами з безпеки, а також розвинути Ваш бізнес.


Президент Правління Української Локсмайстер Федерації

З повагою,
Ілля Воїнов,
Президент ПравлінняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ULF LM Contact Man
Зворотній зв'язок

×
Виберіть своє місто

×