Історія УЛФ

Найбільш відомі і впливові об'єднання в галузі замикання і контролю доступу існують як в Сполучених Штатах, так і в Європі. Американська Асоціація Локсмайстрів (ALOA) була започаткована ще в 1956 році. Європа теж не відставала.
Подібні об'єднання існують в Болгарії, Данії, Фінляндії, Голландії, Ірландії, Італії, Норвегії, Іспанії, Швеції, Естонії, Латвії, Литві. Всі ці об'єднання увійшли до Європейської Локсмайстер Федерації (ELF). Не забарилася і Україна. Саме тому, переймаючи весь прогресивний досвід, було започатковано Українську Локсмайстер Федерацію.
Окрему Увагу варто приділити англійській асоціації Локсмайстрів "MLA", що існує з 1958 року. Організацію SOLD SECURE створено у 1992 році на базі MLA і поліції. Основна мета її це тестування, сертифікація і класифікація систем замикання згідно з їх властивостями.
З 2010 року Федерація входить до складу Европейської Локсмайстер Федерації ( ELF ).

Короткі віхи становлення Української Локсмайстер Федерації

 • 2002 рік. Офіційно проведено державну реєстрацію Громадської Організації «Українська Локсмайстер Федерація»
 • 2003 рік. Відбулись перші Загальні Збори Української Локсмайстер Федерації, на яких прийнято розподіл членів УЛФ за відділками згідно з напрямками їх основної діяльності. 08 липня призначено днем Локсмайстра.
 • 2004 рік. УЛФ розпочала проведення, на базі спеціально обладнаного майстер-класу, циклу навчальних семінарів.
  Започатковано традицію: напередодні Загальних зборів проводити крупні міжнародні семінари за участю провідних світових компаній галузі.
 • 2006 рік. Отримані перші результати кропіткої попередньої роботи по впровадженню в Україні нових прогресивних стандартів, що базуються на Євронормах. Вийшов світ Державний стандарт України ДСТУ EN 1303:2004 «Будівельна фурнітура. Циліндри для замків. Вимоги та методи випробувань.». Стандарт розроблено та впроваджено за активної участі фахівців Української Локсмайстер Федерації.
 • 2006 рік. Створено «Гільдію виробників та імпортерів».
 • 2010 рік. Українська Локсмайстер Федерація увійшла до складу Європейської Локсмайстер Федерації ELF.
 • 2011 рік. Розроблено та надруковано перше видання Довідника Української Локсмайстер Федерації, в якому класифіковано членів Федерації за Унікальним Номером Члена Федерації – УНЧФ та категоріями згідно роду діяльності. Змінено атрибутику члена УЛФ. В усі види атрибутики, в тому числі і в посвідчення введено УНЧФ, який є незмінними, закріплюється за кожним членом УЛФ і не передається.
 • 2012 рік. Введено в дію Навчально-дослідницький центр УЛФ, в якому члени УЛФ можуть відвідувати майстер-класи. В цьому центрі також проводяться дослідження продуції замикання та безпеки з метою видачі рекомендацій по її використанню та присвоєння їй знаку Схвалено УЛФ.
 • 2019 рік. Укладено домовленість про консультації та співпрацю із Державним науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України щодо надання консультацій стосовно нових видів продукції замикання, яка з’являється на ринку України.
Зворотній зв'язок

  ×
  Виберіть своє місто

  ×