ПЕРЕВІРЕНО ТА СХВАЛЕНО УЛФ

УНВП – унікальний номер випробуванної продукціїСьогодні, коли сертифікація замкових виробів в нашій країні не є обов’язковою, а рекламна вакханалія досягла тієї межі, коли споживач все менше прислухається до рекламних роликів , він, природьно, все частіше звертається до порад профільних організацій, фахових об’єднань.

УНВП – унікальний номер випробуванної продукції

Українська Локсмайстер Федерація давно надає поради пересічним споживачам, та   письмові роз’яснення, що складають основу для розгляду справ у суді. Тому ми вирішили зробити наступний логічний крок, який дозволить нашим споживачам розібратись у споживчих характеристиках продукції безпечного замикання.

Фахівці нашої Федерації, маючи великий досвід роботи з системами замикання роблять дослідження замикаючих пристроїв із залученням найкваліфікованіших фахівців галузі. У процесі наших досліджень ми, безумовно, беремо до уваги наявні сертифікати на продукцію. Проте, за необхідності, проводимо додаткові системні дослідження у власному Навчально-дослідницькому центрі, а також можемо залучати сторонні сертифіковані лабораторії, з якими у нас налагоджена співпраця.

Так, сьогодні, для сертифікації систем замикання і продукції захисту, нами досягнуто домовленості з «Центром сертифікації банківського обладнання, споруд безпеки, засобів захисту та систем якості» системи «Банківський Регістр».

На підставі проведення власних досліджень та висновків лабораторій, Українська Локсмайстер Федерація складає список продукції галузі замикання з порадами щодо її застосування. На цих же підставах Правлінням УЛФ приймається рішення про надання тій, чи іншій продукції знаку «Схвалено УЛФ», який містить Унікальний Номер Випробуваної Продукції – УНВП.

На саму ж продукцію, або на її упаковку наноситься спеціальна позначка встановленого зразка. Адже піклуючись про вітчизняного споживача, його безпеку та захист майна, ми тільки підтверджуємо те, що ми є єдиною в Україні організацією, що об’єднує найкращих фахівців галузі і визнана Європейським об’єднанням локсмайстрів ELF.
Бо якщо не ми, спеціалісти високого класу, то хто ще зможе допомогти нашому споживачеві і ринку.

Зворотній зв'язок

    ×
    Виберіть своє місто

    ×