Стати членом УЛФ

Умови вступу

1. Основною вимогою при вступі в Федерацію є добровільність та бажання працювати в напрямках по розвитку галузі, а також прийняття та дотримування Кодексу етики Локсмайстра.

2. Прийом нових членів здійснюється шляхом подання письмової заяви Правлінню Федерації, з обов’язковими рекомендаціями принаймні двох членів УЛФ, що мають відношення до галузі замикання і безпеки об’єктів і є членами організації не менше, ніж один рік.

3. Всі члени Федерації поділяються на дві категорії:
– Приєднані члени. Виробники та компанії-імпортери продукції, що має відношення до галузі замикання;
– Повні члени. Практикуючі Локсмайстри віком від 21 року, сфера діяльності яких включає продаж, встановлення та обслуговування замків, дверей, систем контролю доступу; виготовлення ключів; аварійне відкриття об’єктів.

Категорія нового члена визначається Правлінням у кожному окремому випадку особисто.

4. Розмір оплати членських внесків здійснюється в залежності від категорії.
Щорічні членські внески
* Для категорій: 1, 2, 3, 4, 5 – 2 500,00 гривень
  Для категорії: 6 – 10 000,00 гривень
  Для категорії: 7 – 30 000 гривень

* Категорії визначаються, виходячи з напрямів діяльності, згідно Довідника Української Локсмайстер Федерації. Оплата членських внесків відбувається раз на рік в період, що припадає на час
проведення Загальних Зборів. Терміном сплати членських внесків за поточний рік вважається трьохмісячний період після проведення Загальних Зборів. В обох випадках роком вважається
період між проведенням Загальних Зборів (минулих і наступних за проведеними). Зазвичай Загальні Збори проводяться наприкінці 2-го тижня місяця липня.

 

Основною вимогою при вступі в УЛФ

Натисніть щоб переглянути у PDF

Цікавлять питання, пов’язані із членством УЛФ, прочитайте актуальну версію Довідника УЛФ.

Зворотній зв'язок

    ×
    Виберіть своє місто

    ×