Українська Локсмайстер Федерація (УЛФ) – недержавна і некомерційна громадська організація, що об’єднує справжніх професіоналів галузі.

До УЛФ входять найпрогресивніші компанії та найкваліфікованіші приватні підприємці, діяльність яких пов’язана з виробництвом, продажем, встановленням та обслуговуванням замків, дверей, сейфів, систем контролю доступу і відеоспостереження та аварійним розблокуванням цих систем, виготовленням ключів.

Саме цією діяльністю займаються ті, чия професія називається Локсмайстер. Вона введена в Україні в 2004 році і внесена до державного класифікатора професій ДК 003-95 (Зміни №6) і віднесена до класифікаційного угруповання 7222.1.

Входячи до складу двох технічних комітетів Держстандарту України і працюючи незалежно, Українська Локсмайстер Федерація бере участь у розробці і впровадженні нових українських стандартів на базі прогресивних європейських норм.

Керуючись цими нормами, УЛФ здійснює незалежну експертизу замкової продукції щодо забезпечення належного рівня безпеки, а якісній продукції присвоюють статус «Схвалено УЛФ», що відображується відповідною позначкою.

І ще хочеться додати:

Довіряйте справжнім професіоналам. Всі члени нашої Федерації мають посвідчення, в якому вказано УНЧФ – унікальний номер члена УЛФ і сертифікат члена УЛФ. З метою наведення порядку, ми, з 2008 року, змінили форму посвідчення і сертифіката члена УЛФ.

Ознайомитись з повним переліком діючих членів нашої Федерації Ви завжди зможете на нашому сайті. Або просто звернутись до нас в офіс.

Основними ознаками, які відрізняють діючого члена УЛФ, є наступні атрибути:

1. ПОСВІДЧЕННЯ З УНЧФ – УНІКАЛЬНИМ НОМЕРОМ ЧЛЕНА ФЕДЕРАЦІЇ"

А – герб Української Локсмайстер Федерації;
Б – герб ELF (Європейськох Локсмайтер Федерації);
В – фотографія члена Федерації;
Г – підпис президента Правління УЛФ;
Д – печатка УЛФ;
Е – захисний фон;

1 – Унікальний Номер Члена Федерації (УНЧФ);
2 – категорія;
3 – ім’я та прізвище члена Федерації;
4 – назва підприємства;
5 – місце знаходження;
6 – статус члена Федерації;
7 – термін дії.

2. СЕРТИФІКАТ ЧЛЕНА УЛФ

Починаючи з 2012 року, згідно з рішенням Правління Федерації нами запроваджено Сертифікат члена УЛФ нового зразка, який надруковано не на папері, а на пластиковій основі.

1 – Унікальний Номер Члена Федерації
2 – Категорію члена УЛФ
3 – Термін дії Сертифікату

3. ГОЛОГРАФІЧНА НАЛІПКА

Голографічна наліпка для ідентифікації місць продажу та сервісу продукції безпеки, а також сервісних автомобілів діючих членів Української Локсмайстер Федерації.

1 – Унікальний Номер Члена Федерації
2 – Голографічний контур герба
3 – Голографічне поле: ключі та надпис “ULF”

 

 

 

 

Зворотній зв'язок

    ×
    Виберіть своє місто

    ×