Міжнародна подія УЛФ – ЕКСПО 2018

Шановні члени
Української Локсмайстер Федерації!

а також фахівці галузі безпеки: локсмайстри, інсталятори, представники магазинів з продажу замків та дверей, виробники вхідних дверей та грат, системні інтегратори

Щиро запрошуємо Вас на традиційну міжнародну подію – УЛФ ЕКСПО 2018,

яка відбудеться 13 липня 2018 року 

в готелі «Братислава», зал «КОНГРЕС» 

за адресою: м. Київ, вул. А.Малишка, 1

з 10-00 до 18-00

Цього року найкращі досягнення в галузі безпечного замикання продемонструють відомі світові виробники та імпортери:

DISEC, ROSTEX, ABLOY, VIRO, TOKOZ, VEGA та SPV COMPANY LTD.

Італійська компанія DISEC представить новинку – двосторонній протектор CONTRO, протектор 5-го класу захисту DIAMOND з алмазним напиленням та протектор MAG4 з оновленим типом магнітного замикання.

В майстерні Чеської компанії ROSTEX буде продемонстрована незламна захисна фурнітура ROSTEX SOLID PRO+ та новинки інтер’єрної фурнітури в новому кольорі.

Представники фінської компанії ABLOY проведуть презентацію інноваційного циліндру ABLOY PROTEC2 CLIQ та розкажуть про переваги системи «Майстер ключ» з циліндрами ABLOY.

На стенді італійської компанії VIRO Ви зможете побачити замки для вантажних автомобілів VANLOCK, новинки в електромеханічних дверних замках та електромеханічних защіпках.

Чеська компанія TOKOZ презентує новинки навісних замків, вело-мото замки та замки для мікроавтобусів VANLOCK.

Компанія VEGA презентує на українському ринку доступні циліндри власного виробництва що мають інтерактивний елемент, який зазвичай використовується в циліндрах більш високого цінового діапазону.

Майстерня від SPV COMPANY LTD буде поділена на дві частини. В першій частині Ви зможете побачити трендові новинки систем «Антипаніка» та обладнання для евакуаційних виходів від іспанської компанії TESA. В другій частині майстерні будуть проходити майстер класи по виготовленню систем «Майстер ключ» та нарізки ключів до циліндрів ABLOY, MUL-T-LOCK та VEGA, що імпортує SPV COMPANY LTD.

Під час виставки традиційно цікавим буде розділ «справжній УЛФ ТЕСТ» – цього року на тести очікують захисна фурнітура від чеської компанії ROSTEX та від італійської компанії DISEC, а також захисні грати від ШИК МЕТАЛ (Україна).

Відвідувачам, які сформують замовлення з онлайн вітрини 24/7 www.lock.com.ua під час проведення даного заходу, буде нарахована додаткова знижка 5% «УЛФ-ЕКСПО», за підтримки ТОВ «СПВ КОМПАНІ ЛТД» – генерального імпортера в Україну продукції безпеки відомих міжнародних брендів.

Більш детальна інформація знаходиться в прикріпленому файлі нижче.

“Запрошення на УЛФ ЕКСПО”

 

З повагою,

Президент Правління  УЛФ

Ілля Воїнов

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок

    ×
    Виберіть своє місто

    ×