Навчання в УЛФ, семінар «Введення в професію Локсмайстер»

Як ми і обіцяли, Українська Локсмайстер Федерація відновлює навчання для вже існуючих членів Федерації та для професіоналів в сфері безпечного замикання, які ще не вступили в нашу організацію.

30 жовтня 2018 року – Семінар «Введення в професію Локсмайстер»

Цей курс передбачено для початківців у сфері безпечного замикання. Відвідавши цей курс – ваше бачення про безпеку поділиться на «до» та «після».

27 листопада 2018 року – Семінар «Аварійне відмикання» та унікальні випробування продукції світових брендів «СПРАВЖНІЙ УЛФ ТЕСТ».

Семінар передбачено виключно для членів Української Локсмайстер Федерації. Професійний майстер аварійного відмикання, поділиться досвідом у теоретичних та законодавчих аспектах.

Якщо Ви професіонал в сфері безпеки – запрошуємо вас прийняти участь у змаганнях «СПРАВЖНІЙ УЛФ ТЕСТ», де випробується продукція світових брендів. На переможця очікує приємний бонус.

3 грудня 2018 року – Семінар «Виготовлення автомобільних ключів».
Кожного дня майстер з виготовлення ключів стикається з проблемою, як виготовити якісно автомобільний ключ, тому наша громадська організація готова прийти на допомогу. Запрошуємо відвідати семінар по виготовленню автомобільних ключів, де ви познайомитесь зі справжніми професіоналами цієї справи та якісним обладнанням для виготовлення автомобільних ключів.

Міжнародна виставка УЛФ ЕКСПО 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок

    ×
    Виберіть своє місто

    ×