Підсумки УЛФ – ЕКСПО 2017

7 липня 2017 року відбулась, ставша вже традиційною, подія року в галузі безпечного замикання – міжнародна виставка УЛФ – ЕКСПО 2017.

В порівнянні з минулим роком, у виставці взяли участь більше відомих світових виробників та імпортерів, які продемонстрували свої досягнення в сфері захисту нерухомого та рухомого майна, а саме: ABLOY (Фінляндія), RYOBI (Японія), ROSTEX (Чехія), DISEC (Італія), VIRO (Італія), TOKOZ (Чехія), VEGA (Ізраїль), та SPV COMPANY LTD (Україна).

Варто зауважити, що цього року, було змінено формат Загальних зборів Української Локсмайстер Федерації (УЛФ), спираючись на досвід, перейнятий від колег з Європейської Локсмайстер Федерації (ELF), Збори пройшли в рамках виставки УЛФ – ЕКСПО.

Члени Української Локсмайстер Федерації мали змогу в окремій аудиторії обсудити актуальні проблеми галузі і внутрішні питання Федерації.

Під час зборів до лав Української Локсмайстер Федерації, було прийнято нових членів спільноти українських Локсмайстрів, фахівців, які визнані не тільки в Україні, а й, завдяки членству в УЛФ отримали визнання в Європі.

На Зборах було презентовано новий сайт УЛФ, який повинен допомогти ознайомити кінцевого споживача з продукцією та послугами, які надаються членами Федерації і допомогти знайти членів УЛФ в будь-якому регіоні України для отримання якісних послуг із забезпечення безпеки власної оселі, офісу та автомобіля.

Віримо, що робота нового сайту та просування в мережі інтернет послуг членів Федерації, рівно, як і самих членів УЛФ, сприятиме розширенню лав Федерації та появі нових членів УЛФ в різних куточках України.

Наприкінці УЛФ – ЕКСПО традиційно, серед ведучих Локсмайстрів України, було проведено конкурси на спроби зламу захисної фурнітури від ведучих європейських виробників. За умовам

и конкурсу, переможці отримають цінні призи.

Українська Локсмайстер Федерація, дякує всім хто приєднався до організації цього заходу, а також тим хто завітав на виставку.

Ми працюємо на благо суспільства!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок

    ×
    Виберіть своє місто

    ×