Спеціалісти УЛФ у Вашому місті:Монтаж та обслуговування сейфів

Монтаж та обслуговування сейфів

Сейф – призначений для надійного зберігання цінних речей. 

Усі сейфи можна розподілити на чотири групи:

1. Вогнестійкі сейфи – зберігають та захищають цінне майно та документи від впливу вогню. Як правило, максимальний показник протидії вогнетривкого сейфу полум’ю становить близько 4 годин.
2. Зламостійкі сейфи – покликані захистити цінності від будь-яких злочинних дій крадіїв та розподіляються між собою за класами злому від 0 до 10 згідно державного стандарту. Від класу зламостікості залежить рівень протидії сейфа руйнуванню за допомогою різних інструментів для злому: термічних, електричних, ручних тощо. Щоб визначити клас зламостійкості сейфа у лабораторіях проводяться спеціальні випробування та фіксується хронометраж протидії сейфа по кожній з операції.
3. Вогнезламостійкі сейфи – поєднують у собі функції попередніх двох груп.
4. Data-сейфи – призначені для зберігання магнітних носіїв інформації. Особливо популяризувались у добу, коли саме інформація стала чи не найціннішою річчю. Головною відмінною рисою таких дата-сейфів вважається спеціалізований контейнер або data-box, він володіє покриттям, який має вологороглинаючі властивості і створює повітронепроникну середу. Створена конструкція дозволяє зберігати температуру всередині самого сейфа не вище + 50 ° С, при температурі горіння зовні + 1000 ° С.

Сейф насамперед є засобом для безпеки Ваших речей. А безпеку, як відомо, слід завжди довіряти професіоналам – членам Української Локсмайстер Федерації.

Вони допоможуть обрати сейф високої якості вітчизняного або іноземного виробництва, виходячи з Ваших потреб, здійснять високоякісний монтаж та сервісне обслуговування.

Зворотній зв'язок

    ×
    Виберіть своє місто

    ×