А що, якщо ваші двері не впускають вас додому?

З якою інтенсивністю у вас трапляються несправності нещодавно куплених вами дверних замків? Як часто ви губите ключі? Чи можливо, ви мали справу із неякісним замком або ж двері зачинилися, а ключі залишилися всередині квартири?

Безглузда ситуація, правда ж? Ось є ви, ваші вхідні двері, але ймовірність потрапити до власної оселі – знизилася до нуля. У таких випадках найголовніше – це спокійно та виважено здійснювати крок за кроком.

Перше, про що потрібно потурбуватися при “захлопуванні” дверей – це ваші дорогі сусіди. Завдяки їм ви зможете звернутися по допомогу та визвати майстра чи відповідну службу, отримати ваш дублікат ключів (звісно, якщо ви просто загубили свій ключ) та й просто провести своє очікування за чашкою ароматної кави, ніж у під’їзді перед зачиненими дверима.

Другий кроком у вирішенні ситуації, яка склалася, стане виклик служби порятунку або ж платна професійна допомога. Дзвінок у службу порятунку (101)  допоможе швидше зорієнтуватися у ситуації, а диспетчер надасть вам телефон спеціальної служби, яка допоможе відкрити двері, або в екстреному випадку – відправить до вас бригаду. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що саме при надзвичайній ситуації звертатися варто до МНС.

Надзвичайною вважається ситуація, яка загрожує життю та здоров’ю людини або ж може призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і тварин.   

Та у більшості випадків, служба не реагує на такі дзвінки, бо реальної загрози життю закриті двері не нанесуть. МНС діють лише у випадках, якщо є  справжня загроза життю, наприклад:  у квартирі витік газу або ж комусь стало зле.

Якщо ж ситуація не вимагає екстрених дій, то звертаємося по платну професійну допомогу , а точніше до локсмайстрів по аварійному відкритті замків.

На даному етапі виникає питання: як із сотень оголошень вибрати  справжнього професіонала і не натрапити на шахрая або ж на некваліфікованого спеціаліста? Ось тут Українська Локсмайстер Федерація із задоволенням допоможе у виборі потрібного кандидата. Для цього потрібно всього лише зайти на офіційний сайт організації, вибрати місто, у якому знаходиться ваш будинок та обравши найбільш відповідного майстра, зателефонувати по вказаному номеру зі списку потенційних фахівців.

Ми ручаємося за кожного члена федерації, бо ми – організація, що об’єднує справжніх професіоналів галузі!

Проблема, з якою стикається локсмайстер чи рятувальник при приїзді на місце пригоди – це доведення того факту, що ви хочете відкрити двері саме свого житла.

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ!!!

Якщо перед вами справжній спеціаліст у галузі аварійного відкриття замків, то ваші вхідні двері будуть відкриті тільки у присутності  дільничого офіцера поліції або ж патрульної служби поліції.

ЦЕ ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Тож, яким чином доказати, що власник саме ви? Пощастило, якщо ви перебуваєте з паспортом біля дверей квартири, в якій прописані. Тоді не буде зайвих питань.

Якщо ж потрібні документи залишилися всередині, що робити?

ПАМ’ЯТАЄМО, що ніхто, у тому числі і співробітники поліції, не мають права проникати в квартиру без згоди її мешканців і тим більше псувати майно (в даному випадку двері). Тому, при виникненні таких ситуацій працівник поліції зобов’язаний здійснити перевірку документів на відповідність їх необхідним вимогам ( чи справді у документах ця особа вказана як власник квартири). Часто, служба поліції опитує сусідів або консьєржа, чи насправді ви проживаєте у цьому будинку – та все ж, це дії скоріше рекомендаційного характеру, ніж імперативного (наказового). Служба поліції має право перевірити документи, які підтверджують право власності, й після відкриття локсмайстром дверного замку.

Які ваші дії, якщо ви проживаєте в орендованій квартирі?

Першим чином, попередьте господаря квартири, адже саме зі згодою власника помешкання проникнення до приміщення не вважається злочинною дією. Обов’язковою умовою для відкриття дверей є наявність у господаря квартири документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно (у даному випадку це квартира) та договір оренди між орендодавцем та орендарем. За наявності вищеперерахованих умов, працівник поліції дає команду спеціалісту по аварійному відкритті замків нарешті приступити до своїх обов’язків та відчинити двері.

ПОРАДИ від фахівців Української Локсмайстер Федерації для запобігання таких ситуацій у майбутньому:

  1. Попередьте поломки: якщо механізм заїдає або ви помітили якесь порушення – спробуйте усунути недоліки, якщо це у ваших можливостях, краще – попередьте майстра про це.
  2. Поширеною проблемою вважається «реабілітація» замку власноруч. Часто, домоволодільці вважають за ефективніший вихід із ситуації – це самостійно полагодити механізм замка, що у свою чергу призводить до посилення негативного результату. (На замітку! Спеціалісти по замкам ніколи не змащують замкові механізми – це перший дзвінок, що перед вами – некваліфікований фахівець).

Доречнішим буде виклик майстра, ніж самостійне усунення несправностей!

 

Замок Mottyra. Клієнт втратив ключі від дверей, а після роботи  некваліфікованого фахівця позбувся і замку.

Тепер ви озброєні інформацією, тож вже у виграші.

Будьте обережні!

2 thoughts on “А що, якщо ваші двері не впускають вас додому?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок

    ×
    Виберіть своє місто

    ×