Хто такий Локсмайстер?

Локсмайстер — майстер з продажу, налагодження та експлуатації систем замикання і контролю доступу, фахівець з безпеки. В Україні з 2004 року професію Локсмайстер було внесено до державного класифікатора професій ДК 003-95 (Зміни №6) і віднесено до класифікаційного угруповання 7222.1.

Сучасний локсмайстер:

  • чудово знається на високих технологіях замикання
  • орієнтується у тенденціях світових трендів безпеки
  • комплексно підходить до вирішення питання замикання та технічного укріплення об’єкту.

Професійний локсмайстер впорається як з механічними, так і з електронними системами замикання, знайде комплексне рішення контролю доступу до приватного або комерційного приміщення. Звичайно як і у всіх професіоналів, у локсмайстрів є своє професійне свято – цедень Локсмайстра, який відзначається в другу суботу липня, кожного року. Саме в цей день пройшли перші Загальні Збори Української Локсмайстер Федерації Для обєднання усіх професіоналів-локсмайстрів і була створена громадська організація – Українська Локсмайстер Федерація (УЛФ). До складу УЛФ входять компанії та приватні підприємці, чия діяльність пов’язана з виробництвом, продажем, встановленням та обслуговуванням замків, дверей, сейфів, систем контролю доступу і відеоспостереження, аварійним розблокуванням, виготовленням ключів. Переймаючи європейський досвід, Українська Локсмайстер Федерація проводить дослідження наявної на ринку України продукції безпечного замикання. Ці дослідження УЛФ проводить як самотужки, із залученням фахівців – членів Феднрації, так і, за потреби, у співпраці з сертифікованими лабораторіями. На підставі проведення власних досліджень і висновків лабораторій, Українська Локсмайстер Федерація складає список продукції галузі замикання з порадами щодо її застосування. На цих же підставах Правління УЛФ ухвалює рішення про надання тій чи іншій продукції знаку «Схвалено УЛФ» з Унікальним Номером випробувань продукції – УНВП. Члени УЛФ пропонують товари, з такими позначками. Придбання такої продукції служить, певним чином, гарантією безпеки наших споживачів. Члени Української Локсмайстер Федерації. Для більшої зрозумілості кінцевим споживачем, члени УЛФ поділені на категорії членства, взагалі їх 7. Категорії членства розкривають сферу діяльності кожного члена Федерації відповідно до його роботи на ринку галузі замикання, безпеки та контролю доступу:

1. Локсмайстер-центр

Це центр, де здійснюється професійний продаж широкого спектра якісної продукції замикання та безпеки, надаються консультації та всі види послуг із сервісного обслуговування, а саме: • Виготовлення ключів усіх основних типів • Перекодування секретних механізмів замків та можливості створення систем «Майстер ключ» • Консультації з оптимального забезпечення рівня захисту та технічного укріплення об’єкта • Встановлення та сервісне супроводження продукції замикання, контрою доступу, та вхідних дверей безпеки Для проведення зазначених робіт Локсмайстер – центри повинні мати в своєму штаті спеціалістів, або співпрацювати зі спеціалістами, що займаються інсталяцією продукції замикання та безпеки з виїздом до замовника.

2. Мобільний локсмайстер – інсталятор

Приватні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, які мають первинний запас продукції замикання та інструмент, що знаходиться в автомобілі типу «Фургон». Вони здійснюють на високому професійному рівні інсталяцію та сервісне обслуговування продукції замикання та безпеки. Будучи суб’єктами підприємницької діяльності і маючи можливість оперативно пересуватись, вони на місці здійснюють необхідні консультації і продаж продукції.

3. Торгове підприємство

Це стаціонарне місце продажу, яке на високому рівні здійснює продаж широкого спектра продукції замикання та безпеки з наданням необхідних консультацій клієнтові.

4. Виготовлення ключів – ключник

Спеціаліст, діяльність яких пов’язана з виготовленням ключів, ремонтом та сервісом замків, які мають стаціонарні місця для надання послуг з виготовлення ключів тощо.

5. Аварійне відмикання

Приватні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють на високому професійному рівні роботи з аварійного відмикання замків. Як правило, працюють без вихідних та є мобільними.

6. Виробник

Вітчизняні та зарубіжні виробники продукції замикання, контролю доступу та безпеки об’єктів. Участь виробників у діяльності УЛФ є запорукою надання споживачу якісної продукції безпеки та високого рівня сервісу.

7. Імпортер

Вітчизняні компанії, які здійснюють ввезення та дистрибуцію продукції замикання,контролю доступу і безпеки об’єктів або спорідненої продукції, що використовується локсмайстрами. Імпортери, які є членами УЛФ, дбають про якісний підхід до продажу своєї продукції та сервісу, проводять навчальні семінари і беруть участь у тематичних виставках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок

    ×
    Виберіть своє місто

    ×