Інтерв’ю з Локсмайстром – Олексій Максимов (УНЧФ 095)

Сьогодні ми поговоримо  членом Української Локсмайстер Федерації  (УНЧФ 095 салон-магазин «Алекс») локсмайстером з Миколаєва Олексієм Максимовим, який є лідером продажів інноваційних технологій CLIQ™ у своєму регіоні.

Як ви потрапили в професію Локсмайстра?

Мрія про власну справу виникла в мене ще під час навчання в ВУЗі. Коли думав що за бізнес це міг би бути — обрав замки. Я розмірковував наступним чином: згідно піраміди потреб Маслоу , безпека — базова необхідність кожної людини, тому без роботи не залишуся. Життя показало, що я виявився правий. На сьогодні, я  вже 14 років  успішно працюю на ринку замків, 9 з  них  в Локсмайстер – центрі свого міста.

Доля , що називається, сама вказала мені шлях. Свій шлях у бізнес я розпочав з торгівлі відрізних кругів по металу. Якось прийшов в магазин, який займався замками, представити свою продукцію. Моя презентація сподобалася господині, і вона запропонувала мені працювати у неї.  Спочатку продавцем, потім старшим менеджером, комерційним директором. А коли рости вже було нікуди, –  вирішив відкривати власну справу.

Ви коли-небудь, стикалися з проблемами  довіри клієнта, адже це все таки сфера безпеки?

Довіра клієнтів накопичується з досвідом роботи. Ще коли я працював  продавцем, почав надавати послуги по встановленню продукції безпечного замикання. Тобто, коли клієнт до мене приходив і питав, які замки я б порекомендував,  я йому надавав повну консультації  і відразу їхав, встановлював продукцію. Тому і не виникали питання з приводу того, що «людина з вулиці». Я людина з локсмайстер-центру, яку можна відстежити, яка нікуди не дінеться, не зникне.

Відомий факт, що в Україні у більшості  людей немає поняття ціноутворення того чи іншого продукту безпеки. На базарі можна купити циліндр за 300 грн., а в магазинах пропонують купити за циліндр 3000 грн. Як ви пояснюєте такі моменти своїм клієнтам?

Можливо, мені допомагає технічна освіта, вона дає змогу пояснити всю механіку процесу роботи того чи іншого продукту безпеки. Продавець повинен мати уявлення, як воно працює. Якщо він не представляє, а просто начитався «розумних слів» – він не продасть. Тому що в будь-якому випадку клієнт бачить, хто перед ним стоїть професіонал, або профан.

На жаль,  люди ще не звикли до того, що якісне та професійне  обладнанням коштує чимало, та продається в сертифікованих центрах.

Але, поступово, цей спосіб мислення починає змінюватися, адже,  зазвичай, якість дешевих замків досить невисока, вони швидко ламаються, або, ще гірше – їх відкривають злодії. І вже після такого сумного досвіду, люди, найчастіше за порадою друзів,  приходять до локсмайстер-центрів і звертатися до професійних локсмайстрів за якісним та надійним товаром.

А як давно ви, як приватний підприємець в «Українській Локсмайстер Федерації»?

У УЛФ з лютого місяця цього року, але співпрацюю з Федерацією  давно.

А що вас спонукало вступити до лав федерації?

Я дуже довго працював локсмайстер-центрі,  який входить в УЛФ. Але коли я став самостійною одиницею, мені було складно, потрібно було доказувати що я дійсно є спеціалістом своєї справи, так як УЛФ є реальної організацією Локсмайстрів і вони бачать, хто як працює.  Мої колеги, члени федерації  зібралися і запропонували мені вступити до лав УЛФ. Так я і вступив в Українську Локсмайстер Федерацію.

Які переваги вам дає членство в УЛФ?

Так чи інакше в кожній сфері є професіонали своєї справи, які обговорюють ті чи інші питання. Українська Локсмайстер Федерація є тією організацією, яка збирає професіоналів замкової продукції, які можуть на  зустрічах обговорити новинки, поділиться досвідом. Оскільки я – дрібний підприємець, та не завжди  бачу, що діється в світі, які новинки з’являєються , в УЛФ є більші гравці, які можуть привести, показати, розповісти про ту чи іншу продукцію безпеки. Ми є Європою і нам потрібно дивитися не на Азію, а в саме в бік Західного світу, на їх передові технології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок

    ×
    Виберіть своє місто

    ×