Рубрика: ДАВАЙТЕ ЗНАЙОМИТИСЯ: «Добрий дім»!

 Члени Української Локсмайстер Федерації – це висококваліфіковані спеціалісти у галузі  безпечного замикання та технічного укріплення об’єктів, систем розмежування та автономних систем контролю доступу. Кожен з них є представником нашої федерації, її обличчям та сумлінно дотримується Кодексу честі Професійної етики члена УЛФ.

До федерації входять найпрогресивніші компанії та найкваліфікованіші приватні підприємці, діяльність яких пов’язана з виробництвом, продажем, встановленням та обслуговуванням замків, дверей, сейфів, систем контролю доступу і відеоспостереження та аварійним розблокуванням цих систем, виготовленням ключів.

 

Всі вони різні, але всі вони фахівці «вищого гатунку»!

 

У даній рубриці ми хочемо ближче познайомити вас з нашою командою членів УЛФ. Це професіонали своєї справи, які з радістю допоможуть вирішити ваші «замкові» проблеми, проконсультують щодо товарів і послуг та підберуть ключ до серця кожного клієнта.

 


 

Перше знайомство відбудеться з нашим другом – 011 УНЧФ:

Магазин і сервісний центр «Добрий дім»

Магазин і сервісний центр «Добрий дім» 011 УНЧФ

«Добрий дім» є однією з найстаріших компаній міста-героя Одеси, що пропонують товари та послуги в сфері безпеки житла.

Структуру компанії складають кілька магазинів і сервіс-центр, розташовані на території торгового комплексу «Старокінний ринок».

Продукція магазинів «Доброго дому»

Магазин і сервісний центр «Добрий дім» 011 УНЧФ

Вхідні, котеджні і протипожежні двері

Металеві двері всіх видів. Виготовлення дверей на замовлення з будь-яким оформленням – склопакети, ковані решітки, водостійкі плити МДФ. Вибір замків, ручок і циліндрів для дверей. Готові типові двері різних виробників та різних цінових категорій. Доставка і установка (установка протипожежних дверей з документами).

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері різних виробників і різних цінових категорій. Двері-гармошки, канадські двері. Доставка в усі райони Одеси, можлива установка.

 

Дверні замки

Замки Mottura, AGB, Cisa, Gerda, «Бордер», «Ельбор», «Гардіан», Radlock, «Протектор» та інших брендів. У наявності – врізні, накладні, навісні, кодові, електромеханічні замки. Незламні моделі. Замки з перекодуванням. Захист для врізних і навісних замків. Магазин є офіційним продавцем замків Mottura.

Циліндрові механізми

У наявності – циліндри Abloy, EVVA, Mottura, Mul-T-Lock, Abus, AGB, DOM, Tokoz, GU BKS, Hard Lock, Kale, Cisa, Gerda, Fuaro, Kaba, Keso, Vega, «Апекс», Imperial, Punto та інших брендів. Електромеханічні циліндри і напівциліндри.

«Добрий дім» є офіційним продавцем Mottura, Mul-T-Lock, Abloy, Abus, EVVA та інших брендів!
Ручки, фурнітура, доводчики (дотягувачі)

Захисна фурнітура для замків та циліндрів. Дверні ручки Rich Art, Safita, Prius, Tupai, Colombo, Mandelli, Olivari. Захисні ручки Rostex. Різні цінові категорії. Всіляка фурнітура – петлі різних видів, засувки, обмежувачі ходу дверей і подібна продукція. Доводчики різних виробників – Armadillo, Ryobi, Geze, Abloy, GU BKS, Dormakaba (Dorma).

Сейфи і металеві шафи

Збройові, такі, що вбудовуються (тайники), та офісні сейфи – в наявності. Різний ступінь взламостійкості та цінові категорії. Бетоновані, вогнестійкі та звичайні моделі. Продукція представлена брендами Griffon («Паритет»), Mottura, «Практик», «Протектор», Ferocon та інших виробників.

Металопластикові вікна та двері

Конструкції з металопластику з будь-якими розмірами і заводським збиранням. Чотири заводи на вибір – «Стеко», «Конкорд», «Основа», «Канталь». Вікна з профілю Veka, Aluplast, Trocal, Kommerling, KBE, WDS з фурнітурою Maco, Roto, Siegenia, Winkhaus або Axor. Елітні і бюджетні варіанти. Доставка й установка в Одесі.

Сервісні роботи, дублікати ключів, заточування

Виготовлення майстер-систем. Перекодування замків і циліндрів. Ремонт та встановлення замків і циліндрів. Виїзд майстра додому. Дверні роботи, встановлення дотягувачів. Виготовлення дублікатів ключів, в тому числі патентованих – Mul-T-Lock, Mottura, Abloy, EVVA, Construct. Сервіс-центр виконує заточувальні роботи на єдиному в Одесі шведському професійному верстаті Tormek. Заточення відбувається під потрібним кутом на низьких оборотах з водяним охолодженням без перекалювання леза.

Продовжити знайомство та звернутися за детальнішою інформацією ви зможете на сайті компанії: “Добрий Дім”.

 

3 thoughts on “Рубрика: ДАВАЙТЕ ЗНАЙОМИТИСЯ: «Добрий дім»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок

    ×
    Виберіть своє місто

    ×