Що таке Українська Локсмайстер Федерація?

Безпека – це одна з найважливіших умов життєдіяльності сучасного суспільства.

З раннього дитинства про нас піклуються батьки, навчаючи та пояснюючи про наслідки тих чи інших дій та негативних явищ. Наприклад: вогонь – може завдати величезних збитків майну власника чи спричинити опіки особі, які можуть призвести до летального результату. Аналізуючи дану інформацію – дитина, протягом всього життя убезпечує своє майно, себе та своїх близьких від небезпеки.

Виростаючи, дорослі люди покладаються на державні органи та громадські організації, які спеціалізуються у відповідній сфері, за для забезпечення своєї безпеки протягом всього життя. У ст. 14 ЗУ «Про захист прав споживачів» мова йде про те, що «споживач має право на те, щоб продукція за звичайних умов її використання, зберігання і транспортування була безпечною для його життя, здоров’я, навколишнього природного середовища, а також не завдавала шкоди його майну…».

Як часто у повсякденному житті ви стикаєтеся з пограбуванням?

А зі зломом та пограбуванням житла?

А з неякісною продукцією замкових систем?

Чи можливо ви вже стали тією жертвою злочина, у якої в офісі залишився тільки спустошений сейф?

Ваш гарант – це ваша власна безпека! 

Будучи вже усвідомленою дорослою особою, ви забезпечуєте свій захист у різних сферах життя: емоційній, фінансовій, соціальній тощо. Та чи впевнені ви у тому, що ваше майно, ваша побутова складова має гарант безпеки та надійності?

Ми, Українська Локсмайстер Федерація (УЛФ) – громадська організація, що об’єднує справжніх професіоналів галузі безпечного замикання та технічного укріплення об’єктів, систем розмежування та автономних систем контролю доступу. З УЛФ співпрацюють найпрогресивніші компанії та найкваліфікованіші приватні підприємці, діяльність яких пов’язана з виробництвом, продажем, встановленням та обслуговуванням замків, дверей, сейфів, систем контролю доступу і відеоспостереження та аварійним розблокуванням цих систем, виготовленням ключів

 

Українська Локсмайстер Федерація - своєрідний «ревізорор» у галузі безпеки!

Нашою метою є:

 1. Гарантія безпеки вашого майна, починаючи від сейфів закінчуючи офісними приміщеннями та великими підприємствами.
 2. Об‘єднання фахівців даної галузі та удосконалення ступіню надання професійних послуг кінцевому споживачеві.
 3. Інформування пересічних споживачів про товари та послуги, які пов’язані з консультацією по вибору оптимальної серії продуктів замикання та контролю доступу для забезпечення необхідного рівня Вашої безпеки.
 4. Зменшення ризику купівлі неякісної продукцї та скорочення кількості надання некваліфікованих послуг.
 5. Усунення ймовірності неправомірних дій чи обману з боку виробників продукції.
 6. Підтримка кваліфікаційного рівня всіх представників галузі та їх розвиток.
 7. Спонукання та підтримка відчизняних спеціалістів до удосконалення та омодернізації продукції та послуг даної галузі.
 8. Вплив на державні органи на національному рівні, вдосконалення законодавства та усунення колізій (недоліків) у сфері безпеки держави.
 9. Підтримка міжнародних зв‘язків у сфері торгівлі, убезпечення від неправомірних дій та використання цих зв‘язків у власних корумпованих цілях виробників та імпортерів та культивування співдружності всіх представників галузі по всьому світу.

На нинішній день, ми являємося профільною організацією, фаховим об‘єднанням, яке є своєрідним «ревізором» у галузі безпеки!

Важливим для нас також є Ваші думки та ідеї, завдяки яким, ми удосконалюємо себе та координуємо свою діяльність.

А що для Вас – «Українська Локсмайстер Федерація?».

Відгук можна залишити за посиланням на Facebook

Будемо вдячні за ваші відгуки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок

  ×
  Виберіть своє місто

  ×