Зі святом, Україно!

23 серпня

Указом Президента України Леоніда Кучми №987/2004 «Про День Державного Прапора України» було встановлено на загальнодержавному рівні святкування 23 серпня – День Державного Прапору України.

Свято встановлено в Україні «…На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України…».

У 2009 році Президент України Віктор Ющенко вніс зміни до цього указу, заснувавши щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні. Від цього часу синьо-жовті стяги майоріють над країною, прикрашаючи та нагадуючи про свою значимість. 

24 серпня

Позачерговою сесією Верховної Ради УРСР 24 серпня 1991 року було ухвалено політико-правовий документ, яким проголошено незалежність України та створення самостійної української держави — України.

У всіх кутках нашої держави в цей день представники українського народу по-різному відзначають цей день: марші, концерти, автопробіги, традиційна хода центром міста тощо –  все це єднання наших незалежних УКРАЇНСЬКИХ сердець.

Пишаймося тим, ким ми є, які ми є та хто ми є, адже ми одна родина, ми – Україна!

Тож 23 та 24 серпня Україна святкувала найважливіші дні для держави з чим Українська Локсмайстер Федерація хотіла б привітати особисто всіх українців!

Українці!

Залишайтеся незалежними у своїх думках, самобутніми у своїх ідеях,  будуйте міцну та сильну державу, шануйте вашу історію та створюйте світле майбутнє!

 

З повагою, УКРАЇНСЬКА ЛОКСМАЙТЕР ФЕДЕРАЦІЯ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок

    ×
    Виберіть своє місто

    ×