Цього літа пройшла чергова міжнародна виставка УЛФ ЕКСПО 2018

Міжнародна виставка УЛФ ЕКСПО 2018.

13 липня 2018 року в готелі «Братислава» відбулись Загальні Збори Української Локсмайстер Федерації (УЛФ).

Вже стало традиційно, що під час Зборів УЛФ проводилась міжнародна виставка УЛФ ЕКСПО 2018.

Цього літа пройшла чергова міжнародна виставка УЛФ ЕКСПО 2018

Ця виставка ставить за мету ознайомити членів Української Федерації і українських локсмайстрів, в цілому з новинками продукції та технологіями безпечного замикання об’єктів. Будь то помешкання, офіс та виробниче підприємство.

Цього року найкращі досягнення в галузі безпечного замикання продемонстрували відомі світові виробники та імпортери: DISEC, ROSTEX, ABLOY, VIRO, TOKOZ, VEGA та SPV COMPANY LTD.

На стендах продукцію презентували представники підприємств-виробників, що прибули з-за кордону.

Так, Італійська компанія DISEC представила новинку – двосторонній протектор CONTRO, протектор 5-го класу захисту DIAMOND з алмазним напиленням.
На стенді чеської компанії ROSTEX була продемонстрована незламна захисна фурнітура ROSTEX SOLID PRO+, оновленої конструкції та новинки інтер’єрної фурнітури в новому кольорі.

Представники фінської компанії ABLOY провели презентацію інноваційного циліндру ABLOY PROTEC2 CLIQ та розповіли про переваги системи «Майстер ключ» із застосуванням циліндрів ABLOY.
На стенді італійської компанії VIRO відвідувачі змогли побачити замки для вантажних автомобілів VANLOCK, новинки в електромеханічних дверних і висячих замках та електромеханічних защіпках.

Чеська компанія TOKOZ презентувала новинки навісних замків, вело-мото замки та замки для мікроавтобусів VANLOCK зі змінним циліндром.

Компанія VEGA презентує на українському ринку доступні циліндри власного виробництва що мають інтерактивний елемент, який зазвичай використовується в циліндрах більш високого цінового діапазону.

Стенд SPV COMPANY LTD був поділений на дві частини. В першій частині відвідувачі побачили трендові новинки систем «Антипаніка» та обладнання для евакуаційних виходів від іспанської компанії TESA, також тут були представлені дотягувачі від японського виробника RYOBI, які рекомендовано використовувати для роботи з системами «Антипаніка».

Окремою експозицією були представлені дотягувачі підлогового монтажу для скляних дверей разом з необхідною фурнітурою різних видів обробки.

В другій частині стенду-майстерні професійно підготовлені відвідувачі мали змогу пройти майстер-класи з виготовлення систем «Майстер ключ» та нарізки ключів до циліндрів ABLOY, MUL-T-LOCK та VEGA, які імпортує SPV COMPANY LTD.

Як завжди, під час виставки традиційно цікаво пройшов розділ «Справжній УЛФ ТЕСТ».

Цього року на тести з честю пройшли оновлені зразки захисної фурнітури від чеської компанії ROSTEX та від італійської компанії DISEC.
Окремим стендом в зоні проведення Тестів були представлені захисні грати від українського виробника ШИК МЕТАЛ (м. Чернівці), які дістали схвальні відгуки ряду вітчизняних силових відомств.

Відвідувачам, які сформували замовлення з онлайн вітрини 24/7 www.lock.com.ua під час проведення даного заходу, була нарахована додаткова знижка 5% «УЛФ-ЕКСПО», за підтримки ТОВ «СПВ КОМПАНІ ЛТД» – генерального імпортера в Україну продукції безпеки відомих міжнародних брендів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок

    ×
    Виберіть своє місто

    ×