УЛФ-ЕКСПО 2021. Підсумки

Найяскравішою подією року, Української Локсмайстер Федерації, став черговий XIV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ЛОКСМАЙСТРІВ та УЛФ-ЕКСПО 2021.

Захід вже традиційно було проведено на території СПВ ПАРКУ, в період 1 та 2 жовтня 2021 року. Загальна кількість учасників, що відвідали захід, склала понад 170 представників галузі із більш ніж 100 компаній.

 

У рамках проведення виставки УЛФ-ЕКСПО 2021, на просторому майданчику, десятьма іноземними та трьома українськими компаніями, було продемонстровано великій кількості спеціалістів, найкращі досягнення у сфері продукції безпеки рухомого та нерухомого майна. Професіонали галузі, мали можливість ознайомитися з новинками та обмінятися досвідом у дружній атмосфері.

Компанія “МОНОЛІТ-ДВЕРІ ТА СЕЙФИ”, поділилася рішеннями якісних вхідних дверей, підвищеного рівня безпеки та зламостійких сейфів, власного виробництва. Стенд надзвичайно зацікавив відвідувачів, тож учасника виставки було нагороджено СЕРТИФІКАТОМ за найкращу експозицію.

 

Засоби безпечного зберігання цінностей, вогнетривкі та зламостійкі сейфи “GRIFFON”, демонструвала компанія “ПАРИТЕТ-К” (https://griffonsafes.com.ua/) – єдиний в Україні серед виробників сейфів член європейської асоціації систем безпеки ESSA. Вся продукція, спроектована у власному конструкторському бюро, із використанням унікальних запатентованих розробок, проходить сертифікацію у Європі.

 

Серед численної кількості проведених семінарів, представники “ЗАМОК.УКР”, в особі спікера Сергія Ковалевського, провели семінар “Діджиталізація чи працюємо як вчора?”, ознайомивши слухачів з перевагами та загрозами розвитку цифрових технологій. У результаті зацікавленості та жвавої дискусії присутніх, компанію “ЗАМОК.УКР”, було нагороджено сертифікатом за найкращий семінар.

 

На виставці продукції безпеки, впродовж двох днів, представники виробників (ISEO, ABUS, KESO, IKON, EFF EFF, ABLOY, MUL-T-LOCK, KEYLINE, ROSTEX, DISEC, TOKOZ, DORCAS), демонстрували новинки сервісного обладнання, інтелектуальних систем замикання, нові ключові платформи та комплексні рішення для дверей на об’єктах.

Неабияку зацікавленість та ажіотаж, серед Локсмайстрів та представників галузі, викликали КОНКУРСИ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ, що були проведені у рамках УЛФ ЕКСПО 2021. Бажаючі взяти участь, реєструвались та надсилали кваліфікаційні відео компетентній комісії, яка в свою чергу проводила відбір тих, хто потрапив до півфіналу. Півфінал та фінал відбулися 1 жовтня 2021 року, на території СПВ ПАРКУ. Звичайно ж, змагання не можуть проводитися без винагороди. Всі переможці отримали сертифікати, цінні призи у вигляді бланків ключів (від спонсора KEYLINE) та набір інструментів (від спонсора ROTOR PIC) або ж поїздку на завод виробника продукції безпеки, від спонсорів MUL-T-LOCK та ABLOY.

Титул Чемпіонів отримали наступні переможці:

1.ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧА (спонсор KEYLINE).

З результатом 30 секунд, переміг Денис Косарев (Мережа майстерень з виготовлення ключів “Експрес Ключ”, м. Дніпро)

2. ПОДОВЖЕННЯ МОДУЛЯР (спонсор MUL-T-LOCK).

З результатом 03 хв 53 секунди, переміг Олексій Герус (ЛоксМайстер Дніпро)

3. СИСТЕМА ОДИН КЛЮЧ (спонсор ABLOY).

З результатом 07 хвилин 00 секунд, переміг Андрій Чмих (ЛоксМайстер на Печерську, м. Київ)

4. СИСТЕМА МАЙСТЕР-КЛЮЧ (спонсор MUL-T-LOCK).

З результатом 10 хвилин 52 секунди, переміг Олександр Деревицький (СПВ Сервіс Центр, м. Київ)

5. АВАРІЙНЕ ВІДКРИТТЯ (спонсор ROTOR PIC)

З результатом 04 хвилини 25 секунд, перемогла Лаура Авакова (Компанія “Медведь”, м. Київ)

Однією з яскравих подій УЛФ ЕКСПО, вже традиційно, стало екстремальне випробування продукції Mul-T-Lock із застосуванням професійного інструменту, яким користуються служби порятунку. Замок HASP LOCK DIAMOND, довго чинив спротив і ніяк не хотів піддаватися зламу. Всі спроби спричинили багато шуму та зайняли чимало часу. Проте сам замок витримав силові атаки. Його так і не вдалось зламати, попри те, що було зруйновано зварювальний шов, за допомогою якого замок кріпився до металевих дверцят.

2 жовтня, під час УЛФ ЕКСПО 2021, під час чергового з’їзду УЛФ, вирішили важливі питання щодо діяльності організації та подальшого розвитку галузі безпеки.

Були представлені нові члени УЛФ, кандидатури яких Правління затвердило в період між Загальними Зборами 2020 – 2021 рр:

 1. Павлюк Олександр Талімонович, приватний підприємець – Ключ Сервіс м. Дунаївці, присвоєно УНЧФ 108
 2. Станіслав Шевчук, приватний підприємець – Майстер аварійного відмикання м. Харків, присвоєно УНЧФ 109
 3. Дмитро Ісечко, магазин “Фортеця”, м. Нова Каховка, присвоєно УНЧФ 110
 4. Генадій Попов, ФОП, м. Київ, присвоєно УНЧФ 111

А також було представлено нових кандидатів в члени УЛФ, які подали Заяву на вступ до Української Локсмайстер Федерації на загальних Зборах:

 1. Ярослав Антипатров, м. Харків, фахівець з аварійного відмикання замків
 2. Дмитро Новіков, м. Одеса, магазин з продажу замкової продукції “СЕЗАМ”

Звичайно ж, належну увагу організатори приділили Святкуванню Дня Локсмайстра, під час якого кожен учасник мав можливість поспілкуватися з однодумцями та поділитися досвідом у неформальному та дружньому оточенні.

Дякуємо Всім, хто брав участь у XIV ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ ЛОКСМАЙСТРІВ та УЛФ-ЕКСПО 2021!

Ми вже розпочали роботу над організацією наступного XV ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМУ ЛОКСМАЙСТРІВ та УЛФ-ЕКСПО 2022. Визначилися з датою проведення – 1-2 липня 2022 року, деталі умов КОНКУРСІВ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ, будуть відомі вже в січні 2022 року.

Будемо раді бачити Вас серед учасників знову, то ж слідкуйте за нашими новинами!

Посилання на сайти учасників:

ISEO

ABUS

KESO

IKON

EFF EFF

ABLOY

MUL-T-LOCK

KEYLINE

ROSTEX

DISEC

TOKOZ

DORCAS

ПАРИТЕТ – К

МОНОЛІТ-ДВЕРІ ТА СЕЙФИ 

SUMMIT KEYS

ЗАМОК.УКР

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок

  ×
  Виберіть своє місто

  ×