5 способів убезпечити себе від злодіїв

Люди часто чують історії про те, що когось пограбували і винесли всі матеріальні цінності з квартири. Але вони не замислюються про безпеку своєї квартири і не асоціюють себе з постраждалим. У цій статті ви знайдете цінну інформацію і зможете застосувати її для захисту свого житла, щоб бути повністю впевненим, що ви ніколи не зіштовхнетеся з подібною проблемою.

 1. Встановіть надійні вхідні двері

Дані статистики демонструють те, що в 80% випадків грабіжники потрапляють в квартиру через вхідні двері. Тому ні в якому разі не можна економити на якості дверей, а її установку потрібно доручити фахівцям. Але багатьох зупиняє те, що надійні двері дорого коштують. Якщо ціновий фактор для вас є критичним, то можете зупинитись на дверях вітчизняного виробництва, ціна яких коливається в межах 10 000 – 15 000 гривень. Такі двері мають, хоча й початковий, але достатній рівень безпеки: вони відкриваються назовні, стійкі до низьких і високих температур, не деформуються при ударах і т.д. Але досвідченого грабіжника це не зупинить, він обов’язково спробує зламати замок.

 1. Купіть якісний замок

Для безпечного замикання, варто використовувати багатоспрямовані замки. Краще, так звані, моноблоки, коли в одному корпусі розташовуються два замки з двома пристроями замикання, які працюють не залежно один від іншого.  Європейським трендом безпечного замикання є використання  замка з циліндровим механізмом,  стійким до відкриття відмичками.  Як приклад, розглянемо Mul-T-Lock Classic. Кількість комбінацій стартує з 3,2млн і це лише базовий високобезпечний циліндр. Тут, навіть, досвідченому грабіжникові доведеться сильно постаратися.   Що стосується захисту від вандального зламу, то ми рекомендуємо одне просте правило:  «Для безпеки циліндра, захищайте його броненакладкою.»

Електромеханічні замки дорого коштують, але вони дуже ефективні.  Наразі, передовою технологією на ринку електромеханічних замків є електромеханічний моторний циліндр MUL-T-LOCK ENTR— це інноваційне розумне рішення замикання, яке поєднує захист механічного циліндру MUL-T-LOCK Interactive+, стандарту High Security, зі зручністю та функціональністю новітніх електронних технологій «Smart Lock». Технологія ENTR надає можливість керувати замком за допомогою криптостійкого каналу зв’язку. Таким чином циліндр ENTR перетворює звичайні двері на «розумні». У користувача є багато способів, щоб розблокувати двері. Відчинити двері можна за допомогою смартфона, зчитувача відбитків пальців, кодової панелі або пульта дистанційного керування. Користувач може вибрати найзручнішу для нього опцію або будь-яку їх комбінацію. Взагалі, сучасні замки мають безліч ступенів захисту. Необхідною складовою захисту циліндричних замків є броненакладки, які захищають запірні механізми від стороннього втручання. При підборі захисної фурнітури, броненакладок, потрібно звернути увагу на якість матеріалу з чого виготовлені, на конструктивні рішення, та варіанти обробки. Адже, окрім функції захисту, броненакладка ще є й елементом декору.

 1. Захистіть вікна

Якщо ви живете на першому або останньому поверсі, то варто приділити особливу увагу вікнам.  Перше що приходить на думку, це звичайно захисні грати для захисту вікон. Для більшості людей грати це масивні зварені конструкції, що псують зовнішній вигляд вашого будинку та вікон. Але це не так, в наш час високою популярністю користуються розсувні грати. Чим вони зручні?

 • Компактність: монтаж розсувних ґрат у віконних прорізах чи дверних отворах не відобразиться на обсязі корисного простору;
 • Прозорість: не створюють перешкод для проникнення світла та провітрювання приміщень;
 • Естетичність: конструкція розсувних ґрат не порушує цілісного дизайну інтер’єру та ергономіки приміщення;
 • Універсальність: розсувні ґрати можна встановити як у віконних прорізах, так і в дверних отврах, у сходово-ліфтових вузлах тощо;
 • Оперативний монтаж виробу;
 • Проста та комфортна експлуатація.
 1. Дотримуйтесь елементарних правил безпеки

Нерідко пограбування відбуваються через неуважність господарів квартири або через те, що вони занадто довірливі і люблять розповідати про себе.

Дотримуйтесь елементарних правил:

 • Не розповідайте про матеріальні цінності, які зберігаєте вдома. Намагайтеся більшу частину грошей зберігати в банку.
 • Ніколи не забувайте закривати вхідні двері. На ніч можна закрити внутрішні двері на ланцюжок.
 • Частіше спілкуйтеся з сусідами, якщо ви будете в хороших відносинах, то вони допоможуть вам у важкій ситуації і не допустять крадіжки вашого майна.
 • Не довіряйте оточуючим і не впускайте незнайомців до оселі. Запитайте документи, якщо незнайомі люди прийшли перевіряти електропроводку або газ.
 1. При встановленні дверей і замків, користуйтесь послугами тільки членів УЛФ

Довіряйте справжнім професіоналам. Всі члени нашої Федерації мають посвідчення члена УЛФ, в якому міститься Унікальний Номер Члена Федерації (УНЧФ). Цей номер присвоюється кожному члену Фелерації при вступі і не передається та не повторюється, тобто УНЧФ є унікальним. Ознайомитись з повним переліком діючих членів нашої Федерації Ви завжди зможете на нашому сайті: www.ulf.org.ua , або просто звернутись до нас в офіс.

Резюмуючи вищенаведене, можна зробити такі висновки: якщо ви встановите надійні двері,  купите надійний замок,  і будете уважні до всього того, що відбувається навколо вас, то в вашу квартиру ніколи не проникнуть грабіжники і майно завжди буде в цілості й схоронності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок

  ×
  Виберіть своє місто

  ×