ELF 2019, Болонья, Італія.

10-12 травня 2019 року в  м. Болонья, Італія відбулись Збори Правління Європейської Локсмайстер Федерації (ELF).

В роботі Зборів Правління ELF від Української Локсмайстер Федерації (УЛФ) взяли участь Президент Правління Ілля Воїнов та член Правління Андрій Сидоренко.

На Зборах ELF обговорювались питання, що стосуються діяльності Європейської організації Локсмайстрів. Це питання, пов’язані з ліцензуванням діяльності локсмайстрів з метою поліпшення якості послуг, які вони надають. Також питання, пов’язані з навчанням локсмайстрів, а також з виробництвом продукції, яка використовується локсмайстрами. Наголошувалось про необхідність надання якісних послуг і необхідність локсмайстрам постійно підвищувати свій кваліфікаційний рівень, адже зрозуміло, що «Кваліфікований локсмайстер – дешевим не буває, а дешевий локсмайстер не буде кваліфікованим».

Отже, тим, хто справді прагне безпеки свого майна варто звертатись до кваліфікованих локсмайстрів, які є членами Української Локсмайстер Федерації (УЛФ) – об’єднання кваліфікованих спеціалістів галузі продажу продукції та  надання послуг безпечного замикання та забезпечення безпеки майна та об’єктів. Традиційно, під час проведення Зборів ELF, проходила спеціалізована виставка, де виробники продукції безпеки та замикання об’єктів представили свої зразки продукції, яка відповідає сучасним викликам.
Треба відзначити, що основними тенденціями стали продукти, так званого, розумного керування замками за допомогою смартфонів, відбитків пальців та ін.

Також увага приділялась захисту циліндрових механізмів за допомогою міцних броненакладок. Адже сучасний циліндр – це високотехнологічний виріб, який поєднує в собі надвисокоточну механіку та сучасні системи контролю і керування доступом.
Свої новинки представили такі відомі компанії, як: ASSA ABLOY GROUP, MUL-T-LOCK, ABLOY OY, IKON, KESO, I LOQ, ISEO, DISEC, VIRO, KEYLINE, CISA та інші відомі компанії.

Нижче ви зможете переглянути короткий фото-звіт з цієї річної події.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок

    ×
    Виберіть своє місто

    ×