Спеціалісти УЛФ у Вашому місті:Встановлення захисної та міжкімнатної фурнітури

Встановлення захисної та міжкімнатної фурнітури

Фурнітура захисна та міжкімнатна – це невідємна складова частина замикаючої дверної конструкції. Основною метою захисної фурнітури є захист секретного елемента замка – циліндра від спроб висвердлювання та перелому на дві частини. При підборі захисної фурнітури, броненакладок, потрібно звернути увагу на якість матеріалу з чого виготовлені, на конструктивні рішення, та варіанти обробки.

Заміна або встановлення нової захисної фурнітури (дверної ручки, броненакладки) відбувається у випадках поломки або зміни дизайну дверей, щоб покращити захист циліндрового механізму. Найчастіше ручку і броненакладку доводиться міняти після спроби злому або руйнування замка силовим методом.Невдало підібрана ручка може заважати відмиканню дверей, а також порушить її стиль та ергономіку.

Слід урахувати, що встановлення ручки на металеві двері потребує навичок роботи з інструментами, які, до того ж, становлять потенційну небезпеку травматизму. 

Недосвідчена людина може зіпсувати як двері, так і запірний механізм, після чого доведеться замінювати і замок, і двері, і дверну коробку, тому Українська Локсмайстер Федерація рекомендує звертатися до кваліфікованих майстрів.

Зворотній зв'язок

    ×
    Виберіть своє місто

    ×